2003-2004 m. VAIKINŲ ČEMPIONATO

ČEMPIONAI

-"V.Sėjūno vairavimo mokykla"

ASKA-„V. Sejūno vairavimo mokykla“-2003 m. tapo ŠMKL čempionais

Šios dvi ASKA komandos jau pirmajame pusfinalyje susitiko tarpusavyje. Pirmajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose laikė Viktoro Sėjūno auklėtiniai – po pirmųjų 10 minučių jie buvo priekyje rezultatu 16:9. Antrajame rungtynių ketvirtyje ASKA-„Miškinukas“-2004 m. šiek tiek prisivijo varžovus ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 30:27.

Trečiajame kėlinyje aikštelėje vyko apylygė kova, tačiau Viktoro Sėjūno treniruojami berniukai dar keliais taškais padidino savo pranašumą – po trijų kėlinių rezultatas buvo 46:40 jų naudai. Nors paskutiniame rungtynių ketvirtyje Eligijaus Vaitekūno auklėtiniai bandė paspausti varžovus, metais vyresni ASKA berniukai pabėgo į priekį ir šią persvarą išlaikė iki varžybų pabaigos – švieslentė rodė ASKA-„V. Sejūno vairavimo mokykla“-2003 m. pergalę rezultatu 65:50, po kurios komanda iškopė į čempionato finalą. Laimėtojų komandoje rezultatyviausias buvo V. Žiauberis su 16 taškų. ASKA-„Miškinukas“-2004 m. komandoje išsiskyrė E. Juodris – jis pelnė 9 taškus.

Finale ASKA-„V. Sejūno vairavimo mokykla“-2003 m. susitiko su Raseinių KKSC-„DANSPIN“ komanda, kitoje pusfinalio poroje rezultatu 100:79 nugalėjusia Raseinių KKSC-„Bilderis“ komandą. Pirmajame finalo kėlinyje persvara buvo ASKA auklėtinių pusėje – drausmingo komandinio žaidimo dėka per pirmąsias 10 minučių jie susikrovė 9 taškų persvarą (28:19). Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė varžovai: jie ne tik prisivijo ASKA komandą, bet ir persvėrė rezultatą į savo pusę – prieš pertrauką švieslentėje degė 44:38 Raseinių komandos naudai.

Vis dėlto ASKA auklėtiniai nebuvo nusiteikę lengvai atiduoti pergalės priešininkams – ilgosios pertraukos metu komanda su treneriu aptarė savo klaidas bei tolesnę žaidimo strategiją, ir tai lėmė, kad trečiojo kėlinio metu Viktoro Sėjūno auklėtiniai panaikino Raseinių komandos persvarą, o galiausiai ir įgijo 4 taškų persvarą (59:55). Didžiąją dalį paskutinio kėlinio laiko ASKA berniukai laikė iniciatyvą savo rankose – likus 55 sekundėms, jie pirmavo rezultatu 77:70, tačiau tuomet Raseinių komandos atstovas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Ataką organizavę ASKA auklėtiniai suklydo ir vėl suteikė progą atakuoti varžovams – jie ja pasinaudojo ir dar sykį švystelėjo tritaškį, bet metimo metu Raseinių krepšininkas užmynė ant šoninės linijos, todėl taškai nebuvo įskaityti. Per likusias keliolika sekundžių ASKA surengė dar kelias rezultatyvias atakas ir galiausiai nugalėjo rezultatu 82:76, taip iškovodami čempionų titulą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė M. Banevičius – jo sąskaitoje 28 taškai. Raseinių komandai, iškovojusiai sidabro medalius, daugiausiai taškų N. Vaivada (22 taškai).

Mažajame finale rungėsi Raseinių KKSC-„Bilderis“ ir ASKA-„Miškinukas“-2004 m. komandos. Trečiąją vietą čempionate iškovojo Raseinių KKSC krepšininkai, ketvirti liko ASKA auklėtiniai.

Apdovanojimų ceremonijos metu buvo apdovanoti ir naudingiausi komandų žaidėjai. Jais tapo M. Banevičius (ASKA-„V. Sejūno vairavimo mokykla“-2003 m.), T. Karabinas (Raseinių KKSC-„DANSPIN“), G. Navickas (Raseinių KKSC-„Bilderis“) ir E. Juodris (ASKA-„Miškinukas“-2004 m.).

2016.05.22 RASEINIAI, Raseinių KKSC, Vilniaus g. 11, Raseiniai

PUSFINALIS

10:00 Raseinių KKSC-"Bilderis" 76-100 Raseinių KKSC-"Danspin"

11:45 ASKA-"V.Sėjūno vairavimo mokykla" 65-50 ASKA-"Miškinukas"

13:30 MAŽASIS FINALAS

Raseinių KKSC-"Bilderis" 100-42 ASKA-"Miškinukas"

15:15 FINALAS

Raseinių KKSC-"Danspin" 76-82 ASKA-"V.Sėjūno vairavimo mokykla"

TURNYRINĖ LENTELĖ PO 1 RATO

Eil. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 7 Taškai (+/-) Vieta
1 Raseinių KKSC-"Bilderis"   58-80 79-52 70-40 76-66 64-53 61-50 11 (-12) 3
2 ASKA-"V. Sėjūno vairavimo mokykla 80-58   51-29 71-46 56-71 66-45 58-36 11 (+7) 1
3 KA "Snaiperis" (Kaunas) 52-79 29-51   61-66 38-69 48-59 54-45 7 7
4 Kėdainių SC-BC "Savi" 40-70 46-71 66-61   64-69 36-34 53-54 8 5
5 Raseinių KKSC-"Danspin" 66-76 71-56 69-38 69-64   71-57 65-47 11 (+5) 2
6 Joniškio SC 53-64 45-66 59-48 34-36 57-71   45-59 7 6
7 ASKA-"Miškinukas" 50-61 36-58 45-54 54-53 47-65 59-45   8 4